+420 228 226 183Po - Pia: 9 - 17 hod.
Kúpte ešte tovar v hodnote 0.00 € a získate dopravu ZADARMO
0 0.00 €

V košíku zatiaľ neboli pridané žiadne položky.

+420 228 226 183Po - Pia: 9 - 17 hod.

Vplyvom rýchleho životného tempa občas zabúdame myslieť sami na seba a na kvalitný odpočinok. Po dlhom náročnom dni telo potrebuje regeneráciu, aby mohlo načerpať novú energiu. Naša spálňa sa tak musí každý večer premeniť na oázu pokoja, kde si užijeme nerušený spánok a hneď zrána získame dobrú náladu.

Relaxačnú atmosféru môžeme podporiť vhodne zvolenou kombináciou farieb. Všeobecne sa odporúča kombinácia prírodných materiálov s farbami ako sú zelená, fialová alebo modrá. Tieto farby napomáhajú relaxácii, ukľudňujú nervy a navodzujú harmóniu. Zároveň zvyšujú koncentráciu. Ak potrebujete meditovať, trpíte nervozitou alebo vnútorným nekľudom, skúste sa obklopiť materiálmi a vzormi, ktoré symbolizujú prírodu. Naopak farbám ako je červená alebo čierna se radšej vyhnite, zle by sa vám zaspávalo.

Na Bedario.sk sme pre vás pripravili to najlepšie z bytového textilu, predovšetkým textil do spálne, ktorý svojou estetikou podporí harmóniu vášho domova. Vyberte si napríklad krásne obliečky zo stopercentnej bavlny so vzorom stromov. Biele steny oživíte francúzskym krepovým povlečením v modrej farbe a farebné steny ideálne doplnia jemné flanelové obliečky so vzorom vetviček.