O nás

Pýtate sa, kto to vlastne pre vás vyberá bytový textil? Veľmi nás teší! V našom tíme alebo pracovnom kolektíve máme všetci s textilom bohaté skúsenosti. Baví nás táto práca, pretože radi pomáhame urobiť z Vášho domova príjemné a útulné miesto.

Kto jsme?

Sme nadšenci do bytového textilu. O vaše nákupy sa práve teraz v Bedariu stará tím ľudí. Každý má na starosti niečo iné a dokopy sme ako dobre fungujúci stroj. Radi Vám pomáhame, radíme a riešime prípadné problémy. Tým (problémom) ale najradšej úplne predchádzame. Sledujeme trendy a vyberáme si kvalitných a spoľahlivých dodávateľov. Našim cieľom je, aby si u nás každý vybral taký textil, aký práve potrebuje. Ľahko, rýchlo a prehľadne. A keď práve nenakupujete, pozrite si náš BLOG, možno tam máme nový článok, ktorý vás bude zaujímať.

Prečo píšeme blog?

Chceme, aby ste u nás v Bedariu našli všetko, čo potrebujete. Obliečky, prikrývky, uteráky aj pyžamá... Ale tiež inšpiráciu! A tak vyberáme zaujímavé témy z oblasti bývania a nové trendy a vždy napíšeme kvalitné články. Zisťujeme za vás, čo je práve moderné, ktorá prkrývka vás najviac zahreje a čím môžete ozdobiť komnaty Vašej malej princeznej alebo princa.

Dajte nám vedieť!

Jednoducho nám napíšte. S čím jste boli spokojní? Na čom ešte môžeme zapracovať? Myslíme si, že stále je čo zlepšovať a vaša spokojnosť nás ženie dopredu.

Už sa nevieme dočkať, ako budeme baliť a odovzdávať kuriérovi práve Váš balíček. Tak nás už nenapínajte a prekliknite do e-shopu, aby ste sa pozreli, čo pre zákazníkov dnes máme. Ponuka je naozaj pestrá.